FunVille Hozelec


FunVille je nové kryté detské ihrisko v Prešovskom kraji, ktoré bolo vytvorené pre deti, aby sa mali kde hrať za každého počasia. V kúzelnom svete plnom zábavy a pohybu pod Tatrami si prídu na svoje deti i rodičia!

Pre deti vo veku: 0+
Lokalita: Hozelec
Najlepšie kryté ihrisko na Slovensku, konečne aktívna zábava pre naše deti.

FunVille je kúzelný svet pre deti plný zábavy a pohybu pod Tatrami. Na 700 m2 na Vás čaká množstvo atrakcií: lezecké steny, športové ihrisko, dopravné ihrisko, vzduchové delá, guličková fontána, megapreliezačka, trampolína, Lego area, Toddler area pre deti do 3 rokov. Rodičov čaká príjemné posedenie v kaviarničke pri kávičke a koláčiku, free WiFi.

Detské ihrisko je určené deťom vo veku 1-12 rokov.
Samozrejmosťou sú narodeninové párty a zaujímavé akcie pre deti..
Navštíviť FunVille v dedinke Hozelec môže byť veľmi nebezpečné. Vaše deti nebudú chcieť odísť a môžete si byť istí, že toto vysoko návykové detské ihrisko si tak obľúbia, že hneď naplánujú ďalší príchod. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách.

V areáli poľnohospodárskeho družstva v Hozelci je miesto akoby vytrhnuté z kontextu. Nikto by nečakal, že v bývalom senníku môže vyrásť raj pre deti a zároveň také príjemné miesto aj pre dospelých.
Športové ihrisko, dopravné ihrisko, lego area, lezecké steny, trampolíny, guličková fontána, vzduchové delá, megapreliezačka, tobogán i šmýkačky sú pripravené na +všetky druhy zábavy.

Neustály dohľad nad potomkom hrajúcim sa so svojimi rovesníkmi máte z miesta vyhradeného pre doplnenie síl. K dispozícii je prístup na internet a výber zo zaujímavých nápojov i zákuskov. Znovu však upozorňujeme, že nezostanete pri jednej malej káve. Šťastie vašich najmenších nebudete chcieť odchodom prerušiť. Jedinou možnosťou bude prisľúbiť návrat a toto mestečko plné zábavy opäť navštíviť.

Otváracia doba
Pondelok – nedeľa od 10.00 do 19.00 h

Cenník

Nájdete nás v obci Hozelec (bývale družstvo), z Popradu je to v obci posledná odbočka vpravo (pred autobusovou zástavkou), z opačného smeru (Levoča, Spišská Nová Ves, Prešov) je to prvá odbočka vľavo za obcou Švábovce.
Telefón: 0948 320 301 Poloha: Popradská 214, 059 11 Hozelec
0918 684 797 GPS: 49°1’49,65“S 20°20’29,62“E
Email: info@FunVille.sk